You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Úprava dokumentů

Nedaří se vám zkrotit dokumenty vytvořené v sadě kancelářských programů MS Office tak, jak byste chtěli? Ve wordu, excelu a powerpointu doslova umíme divy. Víme, kde hledat funkce, které vám zjednoduší práci, a jak zařídit, aby šablony fungovaly přesně tak, jak potřebujete.

 • Pomůžeme vám s nastylováním dokumentů ve wordu.
 • Tabulky a grafy v excelu přizpůsobíme vašemu grafickému manuálu.
 • Vytvoříme vám profesionální šablony powerpointových prezentací.
 • Z PDF dokumentů uděláme multimediální zázrak.
Přečtěte si o úpravě dokumentů víc.

Co všechno (po)můžeme zkrotit?

 1. Wordovské šablony

  Word není jen obyčejný textový editor, má stovky funkcí. Pomůžeme vám vytvořit efektní a efektivní šablony, které zajistí, že všechny dokumenty budou vypadat stejně, nastavíme styly a naučíme vás je používat. A když budete chtít, propojíme texty s daty z excelu. Umíme také vytvářet formuláře, pracovat s tabulkami a grafy a automaticky generovat obsah.

 2. Excelovské tabulky a grafy

  Nebojte se tabulek ani koláčových, sloupcových, bublinových a dalších grafů! Pomůžeme vám to vše zvládnout s elegancí a s úsměvem, a dokonce nastylovat a vybarvit podle zásad firemní CI. Využijte třeba automatické přepočítávání, práci s filtry, podmíněné formátování a sofistikované výpočty. Práce s daty bude radost!

 3. Prezentace v powerpointu

  Oblíbili si vaši obchodní partneři přehledné zobrazení informací pomocí powerpointových snímků? Překvapte je zpracováním, které je nadchne ještě víc než prezentovaná data! Připravíme vám šablony ve vaší grafice, do kterých svůj obsah jednoduše vložíte. Poradíme, jak zacházet s multimédii a jak data propojit s excelem.

 4. PDF dokumenty

  Soubory ve formátu PDF mají skvělou vlastnost: zobrazují totiž dokumenty přesně v takové podobě, v jaké je chcete mít. Ale nemusíte se v nich omezovat jen na statické zobrazení perfektně zalomených textů a fotografií, které vyrazí dech. Vytvořené publikace mohou být interaktivní a multimediální. A o formulářích v PDF už jste slyšeli?

 5. Formuláře

  Úřední šiml může vesele řehtat, nechte ho ale, aby se přitom napásl zeleného ovsa. Když už má jeden vyplnit nějaký formulář, může to udělat s radostí a hravě. Ať už pro jejich vyplňování používáte word, excel, nebo PDF, dá se to udělat i zábavně.

 6. Elektronické publikace

  O e-knihách už slyšel (skoro) každý. My jsme se je naučili dělat – jen tak z plezíru. Víme, jak má vypadat knížka pro čtečku a jak přizpůsobit publikaci pro tablet. Vaši internetovou prezentaci doplníme třeba listovací knížkou, která bude mít nejen vlastní styl, ale hlavně šmrnc.

Jak to může vypadat

Jeden dokument jako druhý

Třeba vám přijde trapné, když tisková zpráva vydaná minulý týden vypadá o dost jinak než její sestřička, kterou jste poslali do světa o dva týdny dřív. Kdybyste bývali použili správnou šablonu, která bude vůči referentovi tiskového oddělení trošku nekompromisnější, asi by ten pocit mohl být krapet méně intenzivní…

„Editovatelný“ PDF dokument

Desítky nejrůznějších softwarů vám nabídnou možnost editovat PDF dokumenty. Jenže co bylo jednou dáno, je definitivní už navěky. Podívali jsme se na to, jak PDF dokument převést do wordu, aby se dal jednoduše editovat z jakékoli kancelářské židle. Každý si teď může ceník vydávaný jednou měsíčně aktualizovat.