You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Naše služby

Chcete vědět, co všechno děláme? Je toho poměrně dost, tak na to pojďme od lesa. Představte si třeba svůj oblíbený časopis. Máte to?

Aby mohl takový časopis vzniknout, nejdříve někdo musel vymyslet jeho koncepci – o čem bude, jak bude vypadat, pro koho bude. Podle toho pak vznikal ediční plán. Jednotlivé texty museli napsat nějací redaktoři. Jejich texty někdo zredigoval a možná v textovém editoru také nastyloval, aby bylo jasné, kde jsou titulky, kde hlavní text a kde popisky fotek. Nakonec to přečetl korektor a grafik zalomil. Tohle všechno děláme. Můžete si vybrat buď všechno najednou, nebo libovolný krok.

Služby v kostce

Jazykové služby

Zahrnují vše, co potřebujete pro oslovení zákazníků: korektury, překlady, redigování a úpravy textů. Těm, kterým vážně o něco jde, nabízíme i vytvoření textového auditu nebo manuálu.

Redakční práce

Potřebujete-li napsat krátký text nebo dlouhý článek, jste na správné adrese. Ale běžte klidně dál a hýčkejte zákazníky pravidelně doručovaným magazínem, ať už elektronickým, nebo papírovým.

Content management

Přitáhněte pozornost zákazníků opečováváním na míru připravovaného obsahu, třeba ve formě webu na libovolné téma. Postaráme se o to, aby dostávali pravidelnou dávku informací.

Práce s dokumenty

Neposlouchají vás aplikace MS Office nebo Acrobat tak, jak byste potřebovali? Víme, kde hledat jejich funkce a jak je zkrotit. Umíme dokumenty upravit tak, aby dobře vypadaly.

Máme vše, co potřebujete

Jsme zkrátka připraveni

Co se týká textů a práce s nimi, máme všechno, co by se mohlo hodit: plnohodnotné vybavení v počítačích, technologie umožňující publikování na různých platformách i zázemí firmy.

Hlavně ale máme lidi schopné a ochotné pracovat, nápady a zkušenosti, které jsou k nezaplacení.

Fakticky, jo?

Naše hlavní přednosti

Klientský systém

S klienty jsme v kontaktu téměř 24 hodin denně (téměř proto, že taky někdy musíme spát). Abychom se z toho nezbláznili, pomáhá nám klientský systém ALOYZ, který jsme sami vyvinuli a který nám pomáhá organizovat práci.

Redakční zázemí

Zkrotili jsme Word a ostatní kancelářské programy, ale pro potřeby projektů jsme ovládli i jiné technologie, například Wordpress nebo FlippingBook. A máme k dispozici tým lidí, kteří umí číst a psát. Ale hlavně textům rozumí.