You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Řešení pro jakýkoli projekt

Ať už vás v souvislosti s vaší komunikací a existencí na internetu a v tištěných médiích napadne cokoli, máme řešení, které bude respektovat vaše představy, potřeby a nálady.

  • Vymyslíme koncepci vašeho zviditelnění a pravidelné komunikace se zákazníky.
  • Dáme vaší myšlence správný tvar i potřebnou formu.
  • Postaráme se o to, aby nic z výše uvedeného neztrácelo smysl.

Naše obsahové projekty

Naše dítě pro děti, které si hýčkáme už čtrnáctým rokem. Tedy někdy ho i trochu zanedbáváme, ale to k reálnému rodičovství vlastně trochu patří.

Podívám se

Server, který vás může inspirovat anebo vám v praxi ukázat, jak může vypadat content management. Aneb web na jedno konkrétní téma!

Kouknu se

Prodloužená ruka Dětských stránek aneb zábavná encyklopedie pro zvídavé děti. Ukážeme vám, jak se taky dají dělat populárně-naučné stránky.

Jdu tam!

Naše znalosti a zkušenosti ve službách vašich úžasných nápadů.

Vše, co potřebujete

Nápady, kreativita, zájem

Pro jakýkoli projekt, kterým se prezentujete, ať už na internetu, na sociálních sítích, nebo v tištěných materiálech libovolného rozsahu a velikosti, máme obsah, který nenudí.

Technologie a možnosti

Obsahu, který společně vytvoříme, umíme dát odpovídající formu. Umíme pracovat s HTML/CSS šablonami, redakčními systémy, spolupracujeme se zkušenými grafiky, baví nás tvořit.

I toto máme za sebou

Vydávání tištěných knih

Autorům, kteří mají v šuplíku nějaký rukopis a žádné nakladatelství jim nechce vydat knihu, pomáháme s vydáváním v malých, ale o to opečovávanějších nákladech. Za poslední roky jsme vydali zhruba desítku titulů a apetit pro další roky je velký.

vydavani.cz

Vydávání a prodej e-knih

Baví nás i elektronické knížky a těch za sebou máme stovky. Průběžně se věnujeme začínajícím i zkušenějším autorům a nevyhýbáme se ani klasikům.

jine-knihy.cz

E-shopy

Provozujeme několik internetových obchodů, v nichž prodáváme knížky. Některé z nich jsme zprovoznili na dostupných systémech, jiné jsme sami vyvinuli.

knihy-jinak.cz

Takže si to shrňme

Naší doménou jsou texty

Ať už potřebujete text zpracovat v jakékoli fázi, postaráme se o to, aby se pěkně četl, byl pravopisně a gramaticky takzvaně korektní a čtenáře bavil a případně i vzdělával.

Poradíme si s technologiemi

Umíme zprovoznit webové redakční systémy, vytvořit interaktivní publikace, nastylovat dokumenty ve wordu i zalomit tištěné a elektronické knihy.